Domeny na miarę kryzysu

0
874

Większość firm działających na rynku prowadzi własne strony internetowe. W obecnej sytuacji globalnej, spowodowanej pandemią wywołaną przez koronawirusa COVID-19, atrakcyjna i dobrze działająca strona internetowa może decydować o przetrwaniu firmy. W okresie kwarantanny działalność prawie wszystkich branż w jeszcze większym stopniu niż dotychczas przenosi się do Internetu. Brak możliwości kontaktu bezpośredniego przechyla szalę na korzyść nawiązywania i podtrzymywania relacji w sieci.

Od czego trzeba zacząć? Oczywiście od rejestracji domeny. Warto pamiętać, że domena nie jest naszą własnością i korzystamy z niej tylko czasowo. Czas zatem na wybór operatora domeny i zarejestrowanie własnego adresu www. Bogata oferta rynkowa nie ułatwia podjęcia tej jakże istotnej decyzji.

Rejestracja domen internetowych oczywiście nie jest darmowa, a konkurencja między operatorami wciąż rośnie, w miarę jak na rynku pojawiają się nowi gracze. Każdy użytkownik z pewnością zada sobie pytanie, gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Niższa cena początkowa, którą kuszą rejestratorzy, w perspektywie długoterminowej może niestety przełożyć się na wyższe koszty. Dlatego warto dokładnie sprawdzić wszystkie oferowane warunki i tzw. zapisy drobnym druczkiem.

Równie istotna jest oferta usług i dostosowanie jej do potrzeb prowadzonej przez nas działalności. Indywidualne podejście do klienta jest tu na wagę złota. Elastyczność działania w sytuacji obecnego kryzysu może przesądzić o sukcesie lub porażce danego biznesu. Przyda się więc rzetelna pomoc techniczna operatora, świadczona przez specjalistów – najlepiej całodobowo, a także sprawnie działające biuro obsługi klienta.

Konieczność zapewnienia pełnego bezpieczeństwa naszej internetowej przestrzeni działalności oczywiście nie podlega dyskusji. Odpowiednio zaprojektowane procesy zarządzania nią, zapewniające sprawną i łatwą obsługę, również są nie do przecenienia.

A zatem, Przedsiębiorco, jeśli zależy Ci na współpracy z uczciwym partnerem, sprawdź tanie domeny na https://www.kru.pl/!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWymogi do zdjęcia do prawa jazdy
Następny artykułKiedy zepsuje się auto

Uwielbiam piesze wycieczki, szczególnie po górach. Choć nie pogardzę także błogim lenistwem na ciepłym morzem :)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ