pomoc drogowa 24h Niemcy

Wiele osób w Polsce podróżuje często do Niemiec. Polacy najczęściej podejmują u naszych zachodnich sąsiadów pracę i w szczególności w weekend widać zwiększony ruch na granicach. Największym problemem każdego polskiego kierowcy jest sytuacja w której nasze auto ulegnie awarii w Niemczech, która uniemożliwią dalszą jazdę. Sprawdźmy więc co można w takiej sytuacji zrobić.

Najpopularniejszym rozwiązaniem takiego problemu jest po prostu laweta z Niemiec do Polski. Jest to jednak dość drogie rozwiązanie, szczególnie w sytuacji kiedy zdecydujemy się na pomoc od niemieckiej strony. Na szczęści jest polska pomoc drogowa Niemcy, która oferuje transport naszego auta dużo taniej niż w przypadku niemieckiej usługi. Jeżeli chcemy skorzystać z pomocy takiej firmy, warto odwiedzić stronę pomoc-drogowa-laweta-niemcy.com.pl Tutaj znajdziemy najtańsze oferty transportowe oraz pewność, że nasze auto zostanie przetransportowane we wskazane przez nas miejsce.

Innym rozwiązaniem może być skorzystanie z pomocy mechanika i naprawę auta w miejscu naszej awarii. Wtedy polska laweta w Niemczech potrzebna jest nam jedynie na odcinku do najbliższego zakładu zajmującego się mechaniką pojazdową. W tym przypadku zaoszczędzimy dużo pieniędzy na lawecie, która będzie musiała przebyć najkrótszą możliwą drogę. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie więc w przypadku kiedy awaria nastąpiła daleko od polskiej granicy. Musimy mieć bowiem na uwadze fakt, że naprawa auta będzie kosztować znacznie więcej w Niemczech niż w Polsce.

Stawki godzinowe pracy mechanika za naszą wschodnią granicą są znacznie większe niż w naszym kraju. Może okazać się więc, że naprawa pochłonie nawet trzy razy więcej pieniędzy. Jeżeli jednak awarii nasze auto uległo blisko granicy to możemy zdecydować się transport do najbliższego mechanika w Polsce tuż za granicą, Dzięki temu nie wydamy mnóstwa pieniędzy na lawetę, a zaoszczędzimy dość znacznie na kosztach mechanika. Najlepszym jednak rozwiązaniem jest zakup polisy AC, gdzie ubezpieczyciel zapewnia auto zastępcze w razie awarii, jednak to rozwiązanie jest obecnie bardzo drogie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDomeny na miarę kryzysu
Następny artykułJak prawidłowo ładować akumulator?

Uwielbiam piesze wycieczki, szczególnie po górach. Choć nie pogardzę także błogim lenistwem na ciepłym morzem :)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ