Twój małżonek się zmienił, zaczął więcej czasu spędzać poza domem, ma dla Ciebie mniej czasu, bardziej dba o wygląd, wychodzi z pokoju, gdy dzwoni telefon? Nie żyj dłużej w niepewności. Sprawdź, czy Twój małżonek Cię zdradza. Pomoże Ci w tym profesjonalny detektyw.

Dlaczego warto zdecydować się na pomoc detektywa, gdy mamy podejrzenie, że małżonek nas zdradza?

Przede wszystkim, dzięki dowodom dostarczonym przez detektywa raz na zawsze rozstrzygniesz swoje wątpliwości. Samodzielna obserwacja małżonka może być nie tylko bardzo czasochłonna, ale i uciążliwa. Samodzielnie trudno jest obserwować małżonka przez cały dzień, również w miejscu pracy, pozostając przy tym niezauważonym. Dodatkowo śledzenie małżonka może być dla nas dużym obciążeniem emocjonalnym – decydując się na zatrudnienie detektywa część tego ciężaru przejmuje za nas profesjonalista.

Dowody zdrady podczas sprawy rozwodowej

Profesjonalny detektyw, taki jak na przykład: detektyw.com.pl, pomoże Ci przygotować dowody, które będziesz mógł wykorzystać później podczas rozprawy rozwodowej. Co prawda, jeśli zdecydujemy się na rozwód z orzekaniem o winie, możemy podczas rozprawy zaprezentować dowody zdobyte samodzielnie. W praktyce jednak samodzielne udokumentowanie zdrady może być bardzo trudne. Wiele osób próbując zdobyć dowody sobie szkodzi – łamiąc prawo lub zbyt wcześnie ujawniając swoje śledztwo. Decydując się na pomoc detektywa, masz pewność, że zebrane dowody zostaną uznane przez sąd.

Dyskrecja i wsparcie

Jeżeli decydujesz się na skorzystanie z usług detektywa, możesz liczyć na pełną dyskrecję. O wynikach śledztwa dowiesz się tylko Ty. Pamiętaj również, że wykrycie zdrady nie jest jednoznaczne z rozpoczęciem sprawy rozwodowej. Sam decydujesz, co dalej. Możesz mieć pewność, że detektyw nie podejmie w Twoim imieniu żadnych kroków, których sobie nie życzysz.

Zanim zostaną rozpoczęte działania, detektyw ustali z Tobą, co chcesz zrobić i poinformuje o związanych z tym kosztach. Jeśli pojawi się konieczność poniesienia dodatkowych wydatków, zostaniesz o tym poinformowany i zapytany o zgodę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ