hotel ossa

Hotel Ossa mieści się w niewielkiej miejscowości Ossa w samym sercu Polski. Oddalony dokładnie o godzinę jazdy samochodem z Warszawy i tyle samo z Łodzi, jest idealną bazą na „wypad poza miasto” dla osób, które po tygodniu pracy poszukują odpoczynku z dala ulicznego zgiełku, gdzie można skutecznie „podładować baterie” na kolejny tydzień pracy.

Hotel Ossa Spa & Wellness wbrew pozorom nie jest małym obiektem zaszytym gdzieś na odludziu w trudno dostępnym miejscu mimo, że jest położony w otulinie Puszczy Pilickiej oraz w sąsiedztwie rezerwatu leśnego „Babsk”. To całkiem duży, ale nie przytłaczający kompleks hotelowy, który mieści 500 pokoi dla gości, trzy restauracje, karczmę, bary, centrum spa & wellness, centrum konferencyjne i dodatkowo aż 23 hektary powierzchni przeznaczonej do odpoczynku, spacerów i czynnej rekreacji na licznych boiskach. Jest to miejsce dla osób poszukujących zarówno całkowitego spokoju, kontaktu z przyrodą, skorzystania z wszelkich dobroci spa & Wellness i dla tych, którzy chcą odpocząć aktywnie np. przy okazji wyjazdów firmowych.

Dla zainteresowanych strefą Spa & Wellness Hotel Ossa przygotował dwa obiekty – Centrum Termalne i Centrum Wodne. W pierwszy centrum można wypocząć korzystając z różnych saun: suchej i mokrej. Z kolei Centrum Wodne zostało wyposażone w jacuzzi oraz basen ze zjeżdżalnią. W ofercie hotelu nie brakuje licznych zabiegów pielęgnacyjnych t.j. masaże lub kąpiele w solach morskich.

Hotel Ossa spełnia również wszelkie wymogi jako centrum konferencyjne oraz miejsce idealne na wyjazdy integracyjne dla firm. Prócz wypoczynku wymienionego wcześniej w centrum spa & wellness lub czynnej rekreacji, znajdują się tu również w pełni profesjonalne sale konferencyjne, w tym Audytorium Maksimum mieszczącym 1600 osób czy Salę Kongresową, która jest w stanie zmieścić 700 osób. Dla wszystkich licznie przybywających na konferencje gości przygotowane jest ponad pół tysiąca pokojów i apartamentów, parking na 800 aut, a nawet dwa lądowiska dla helikopterów. To wszystko sprawia, że zorganizowana w tym miejscu konferencja będzie spełniania najwyższe standardy i z pewnością pozostanie na dłużej w pamięci jej uczestników.

Jesteśmy przekonani, że weekend w Hotelu Ossa każdemu – niezależnie od potrzeb i temperamentu – zapewni relaks, który pozwoli na chwilę zapomnieć o miejskim zgiełku i naładować baterie. Jednocześnie trudno sobie wyobrazić lepszy obiekt w pobliżu Warszawy i Łodzi dla organizacji dużej konferencji, szkolenia czy bardziej luźnego w formie wyjazdu integracyjnego dla pracowników.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ