Polacy coraz chętniej deklarują, że nauka języka obcego będzie dla nich korzystniejsza, jeśli skorzystają z pomocy native speakera. W przypadku języka angielskiego będzie to rodowity Anglik, Amerykanin, bądź też Kanadyjczyk. Naturalnie, nadal chętnie uczymy się od Polaków, aczkolwiek nie można zaprzeczyć, że zajęcia z native speakerami odbierane są jako ciekawsze.

Lepsza komunikatywność i poznanie różnic kulturowych

Polscy nauczyciele języka angielskiego są bardzo dokładni i rzetelnie przygotowani. Natomiast, kiedy decydujemy się na to, by uczył nas native speaker w Warszawie to musimy wiedzieć, że jest to decyzja ważna. Taka, dzięki której przede wszystkim będziemy sporo rozmawiać na zajęciach, co zaowocuje lepszą komunikatywnością. Poza tym, native speaker zapozna nas z różnicami kulturowymi, co pozwoli jeszcze bardziej przyswajać język. Na taki tryb zajęć powinny zdecydować się osoby, które chcą głównie przełamać bariery językowe bądź też w najbliższym czasie czeka je wyjazd zawodowy za granicę. Native speakerzy realizują podstawowy program nauczania, a na dodatek decydują się na jego poszerzenie poprzez oferowanie dużej liczby konwersacji, opowiadanie o angielskich zwyczajach, czy organizowanie ciekawych zajęć w terenie. Zajęcia z native speakerem będą polecane także tym osobom, które mają już podstawowe informacje z języka angielskiego, a które po prostu chcą sprawniej posługiwać się językiem obcym.

Ciekawa forma zajęć

Nie ulega wątpliwości, że zajęcia z native speakerem są o wiele ciekawsze i więcej wynosi się z nich praktycznych informacji. Kiedy komuś na tym zależy, to będzie zadowolony, gdy w Szkole Języków Obcych Lincoln zdecyduje się na to, by program realizować pod okiem native speakera. Aczkolwiek, jednym z zarzutów jest to, że zajęcia takie nie są realizowane ściśle według programu. Warto już więc posiadać jakiekolwiek wiadomości z zakresu języka angielskiego, gdyż to da nam więcej pewności, że językiem obcym posługujemy się bezbłędnie. Nie będziemy też stresować się dużą liczbą konwersacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ