Kajaki turystyczne dwuosobowe

Rozpoczynając przygodę ze spływami kajakowymi chyba każdy z nas polegał na wiedzy i umiejętnościach innych uczestników spływu, dla których tego typu rozrywka nie była pierwszyzną. Kajaki turystyczne dwuosobowe stanowią podstawowe wyposażenie każdej wypożyczalni i z racji swej funkcjonalności cieszą się największą popularnością wśród wypożyczających. Jeśli złapałeś bakcyla i stwierdziłeś, że chcesz zainwestować w swoją własną łódź, zachęcam do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

Aquarius Pro Tour 430 HV

Pierwsza polecana przez nas łódź z kategorii kajaki turystyczne dwuosobowe pochodzi od polskiego producenta Aquarius. Marka ta cieszy się popularnością i uznaniem nie tylko w naszym rodzimym kraju. Można powiedzieć, że Pro Tour 430 to jej flagowy produkt. Powstał on we współpracy ze światowej klasy designerem, Johanem Wirsenem, który na co dzień zajmuje się projektowaniem kajaków dla marki produkującej łodzie jakości premium – Rebel. Pro Tour jest niesamowicie trwały, odporny na jakiekolwiek uszkodzenia. Cechuje się bardzo dobrą stabilnością, dzięki czemu każdy użytkownik będzie się w nim czuł pewnie i bezpiecznie. Kajakiem tego typu można śmiało wyruszyć rodziną w konfiguracji dwa plus jeden, gdyż znalazło się w nim miejsce na dodatkowe, komfortowe siedzisko dla dziecka. Zwiększa to jego uniwersalność. Pro Tour 430 HV znajdziesz bez problemu w pakiecie z wiosłami i kamizelkami asekuracyjnymi, co wychodzi bardzo korzystnie cenowo.

Pelican Argo 1356X Tandem

Kolejne kajaki turystyczne dwuosobowe warte polecenia pochodzą z oferty kanadyjskiego producenta Pelican. Model Argo 1356X Tandem zachwyca swoją lekkością, stabilnością i komfortem użytkowania. Wysokie, miękkie, regulowane oparcia gwarantują niesamowitą wygodę nawet podczas długiego spływu. Regulowane podnóżki, specjalnie wydzielone miejsce na napoje oraz mapnik w przedniej części kajaka to również atuty, które należy docenić. Podobnie jak w przypadku Pro Tour, model Argo 1356X Tandem dostępny jest w pakiecie z wiosłami i kamizelkami asekuracyjnymi. Ograniczy to niepotrzebne koszta do minimum i za jednym razem zakupisz wszystko, czego Ci trzeba.

Gdzie je znaleźć?

Jeżeli interesują Cię kajaki turystyczne dwuosobowe zachęcam do zajrzenia na stronę GoKajak.com. Znajdziesz tam nie tylko wspomniane powyżej pakiety, ale również oferty od innych światowych producentów, takich jak np. NRS, Peak UK, Rebel, OverBoard czy FeelFree. Kajaki, odzież, akcesoria, gadżety – wszystko w jednym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ